ICANN назвала нового “зберігача” реєстраційних даних

ICANN затвердила російський пункт обміну інтернет-трафіком “MSK-IX” як десятого за рахунком провайдера депонування реєстраційних даних.

Організація заявила, що цього тижня акціонерне товариство “Інтернет-біржа “MSK-IX” було додано до списку компаній, які ведуть боротьбу за дескрипцію бізнесу реєстрів gTLD.

“MSK-IX” в основному займається керуванням Інтернет-центру пирінга – місцем, де Інтернет-провайдери можуть підключати свої мережі до магістралей і один до одного.

Це вже четвертий постачальник послуг депонування в Європі і єдиний в Європі за межами ЄС. Є також п’ять затверджених постачальників в Азії і тільки один – початковий постачальник Iron Mountain – в Північній Америці.

Реєстри загальних доменів верхнього рівня відповідно до контракту зобов’язані розміщувати дані своїх доменів і власників реєстрацій в сховищах затверджених ICANN провайдерів на випадок непередбачених ситуацій для передачі доменів під управління іншої компанії, якщо попередній оператор з тих чи інших причин виходить з бізнесу.

ICANN каже, що наразі не шукає більше постачальників.

Джерело: domainincite.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*