Компанія Google придбала студію для розробки ексклюзивних ігор

Ігровий сервіс Google Stadia не став чимось революційним в індустрії. Він навіть викликав критику багатьох користувачів. Все ж компанія не має наміру припиняти роботу над проектом і вже зібрала команду для створення ексклюзивних ігор.

Компанія придбала студію Typhoon Studios, яка складається з перевірених ветеранів індустрії. Наприклад, глава студії Алекс Хатчінсон працював над іграми Batman: Arkham Knight і Splinter Cell, а співзасновник Рейд Шнайдер значився провідним дизайнером Sims 2 і креативним директором Assassin’s Creed III і Far Cry 4. Google високо оцінив не тільки вміння команди робити цікаві ігри, а й швидкість, з якою вони реалізовуют свої проекти.

“Вони дійсно зібрали ААА-команду, щоб отримати перевагу в створенні ігор, які все чекають. Це найкраща команда ветеранів індустрії ААА, у яких вже склалися відмінні робочі стосунки, і вони зможуть швидко щось відвантажити”, – сказала Джейд Реймонд, глава Stadia Games & Entertainment.
Typhoon Studios тільки недавно приєдналася до Google, так що ексклюзивний проект Stadia ще на ранньому етапі розробки і команда шукає нові ідеї. Крім того, якщо вірити Реймонду, нова гра студії вийде не скоро і її релізу не варто чекати в наступному році. Typhoon – перша ексклюзивна студія Google і тепер компанія має намір придбати і інші команди.

В даний момент Typhoon працюють над Journey to the Savage Planet. Через об’єднання з Google плани команди залишилися незмінними, і гра вийде 20 січня на PlayStation 4, Xbox One і PC в Epic Games Store.

Джерело: comments

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*