ICANN скасовує конференцію в Мексиці

Обговорення питання про скасування конференції в Канкуні (Мексика) через коронавірус завершилося швидко.

Керівництво ICANN прийняло рішення скасувати захід, який мав пройти з 7 по 12 березня. Як сказано на сайті організації, конференції ICANN відвідують тисячі учасників з більш ніж 150 країн світу, з яких як мінімум в 26 зареєстровані випадки захворювання коронавірусів. Тому проведення конференції не тільки піддає ризику захворювання її учасників, а й може призвести до поширення вірусу по всьому світу.

Однак є і більш просте пояснення. Багато потенційних учасників заздалегідь повідомили про відмову брати участь в конференції – з тієї ж причини, через коронавірус. Більш того, вирішили не ризикувати і деякі представники керівництва ICANN. Так що конференція в Канкуні могла побити негативний рекорд за відвідуваністю.

Тому конференція буде цілком проводитися в онлайн-режимі. У зв’язку з цим перед ICANN стоїть завдання забезпечити належний рівень технічної підтримки. На попередніх заходах ICANN успішно забезпечувала віддалений доступ для тих, хто не міг приїхати. Але проведення онлайн-конференції з декількома тисячами учасників – завдання набагато складніше.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*