“Лайки” і “Шерінг” в Facebook можуть бути визнані злочином

Використання кнопки «Лайк» або «Поділитися» в Facebook для поширення праворадикальних або антисемітських матеріалів може бути визнано злочином, якщо інформація буде передана третій особі, – таке рішення прийняв Верховний суд Швейцарії.

Федеральний суд Швейцарії залишив в силі штраф, накладений на людину за «повторний наклеп» в цюрихському суді, ухваливши, що «активація кнопок «Лайк» та «Поділитися» в Facebook може розширити коло огляду поміченого контенту і тим самим сприяти його поширенню в соціальній мережі»

В даному випадку загальний контент, який сподобався, досяг людей, які не були частиною кола фоловерів початкового автора, тобто він відповідав за більш широке поширення праворадикального і антисемітського контенту, йдеться в рішенні суду.

У той час як швейцарський суд підкреслив, що кожна справа має бути розглянута індивідуально, щоб визначити вплив дії по обміну, цей прецедент може нанести удар по одній з найбільш знакових функцій Facebook. Марк Цукерберг, глава Facebook, заснованого в кімнаті гуртожитку коледжу 15 років тому, став мішенню для регуляторів конфіденційності по обидві сторони Атлантики і звинувачується в тому, що на його платформі процвітає дезінформація.

Представник Facebook поки не коментує рішення суду.

Цюріхський суд повинен повернутися і винести нове рішення про те, чи були коментарі цієї людини, що лежать в основі, дійсно ненависними і такими, що дискредитують, «оскільки він досі помилково відмовляв обвинуваченим в можливості довести реальність оспорюваних звинувачень», сказано в рішенні федерального суду.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*