Кім Дотком намагається повернути k.im

Реєстр домену верхнього рівня острова Мен .IM вирішив повернути ім’я k.im скандально відомому підприємцю Кіму Дотком (Kim Dotcom), який володіє також відповідним товарним знаком. Ім’я було зареєстровано Кімом ще в 2013 році і використовувалося для одного з проектів.

Дотком (справжнє прізвище – Шмiтц), який заробив мільйони на хакерствi та піратствi, став відомим завдяки популярному свого часу файлообмінному ресурсу Megaupload. Проект K.IM спочатку задумувався як нова версія Megaupload, але в останні роки Дотком проявляє все більший інтерес до блокчейн-технологій і криптовалюти, тому його ідея зазнала серйозних змін.

У грудні минулого року підприємець не продовжив своєчасно реєстрацію, в результаті чого доменне ім’я швидко зареєстрував болгарський спеціаліст з доменiв з простроченим терміном Калін Каракехайов (Kalin Karakehayov).

Кім Дотком подав до реєстру скаргу, звинувачуючи нового реєстранта у “доменному сквотинзі”.

В рештi решт Калін Каракехайов через третю особу почав «перемовини» з BitCache, компанією, що стоїть за проектом K.im, про повернення домену і під час конференції 9 грудня 2019 року встановив ціну в 100 000 доларів, щоб продати його назад. Вже за день, як повідомляється, ціна була змiнена на 50 000 доларів США.

Але зрештою, реєстр визначив, що домен потрібно повернути холдинговій компанії BitCache на підставі того, що реєстрація після закінчення терміну дії була скоєна негідно.

“Я роблю висновок, що доменне ім’я k.im має бути передане скаржнику негайно після закінчення строку оскарження”, – пише офіційний реєстр. Цей період оскарження становить 10 днів з 15 січня 2020 року, і, за словами Каракехайова, він має намір використати його.

Джерело: torrentfreak

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*