Користувачів Windows 7 намагаються переманити на Ubuntu

Компанія Canonical після того, як у Windows 7 завершилася безкоштовна підтримка і ОС від Windows стала по-справжньому застарілою, нагадала користувачам про своє існування. Microsoft запропонувала користувачам купити нові комп’ютери – з Windows 10. У Canonical озвучили альтернативу: залишити старий ПК, але встановити на нього Ubuntu.

В цьому випадку, заявив представник розробника альтернативної ОС, не доведеться витрачатися на апгрейд «заліза» – все буде прекрасно працювати і на старому. Напередодні Canonical зробила перший крок з переводу Windows-користувачів на Ubuntu, випустивши керівництво з переходу з однієї операційної системи на іншу.

Canonical вказує на багато плюсів альтернативної ОС (безкоштовна розвинена екосистема і велика кількість доступного програмного забезпечення), але визнає, що не всі Windows-користувачі зможуть відмовитися від звичної операційної системи – хоча б через відсутність певних програм.

У першій частині «туторіалу» з переходу з Windows 7 на Ubuntu компанія Canonical розповідає про підготовку до непростого процесу.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*