Мартен Боттерман стане головою Ради директорів ICANN

ICANN повідомила про обрання нового голови Ради директорів. Ним стане Мартен Боттерман. Він, як і новий віце-голова Леон Феліпе Санчес Амбіа, офіційно займе свій пост після конференції ICANN в Монреалі, яка пройде з 2 по 7 листопада цього року.

Боттерман змінить на цій посаді Черінь Чалабі, який був головою Ради директорів з 2017 року. Необхідність зміни обумовлена ​​тим, що в ICANN можна бути членом Ради директорів не більше десяти років, а Черінь Чалабі входить до його складу з 2009 року, тобто його термін добіг кінця. Також з поста віце-голови пішов Кріс Діспейн, який є членом Ради директорів з 2010 року і буде змушений покинути його в наступному році.

Мартен Боттерман – голландець, живе в Роттердамі, працює в сфері стратегічного консультування у власній компанії GNKS Consult. Він член правління NLnet Foundation – фонду дослідження Інтернету і колишній голова PIR Registry – адміністратора доменної зони .ORG. Також він працював в уряді Нідерландів і Європейської комісії. Член Ради директорів ICANN c 2016 року.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*