Firefox випустила бета-версію свого VPN-сервісу

Компанія Mozilla анонсувала новий продукт, покликаний забезпечити користувачам браузера Firefox ще більшу приватність в інтернеті. Хоча рішення Firefox Private Network за своєю суттю є VPN, сама компанія вважає за краще не називати його так.

«Firefox Private Network представляє собою розширення, що забезпечує безпечний, зашифрований шлях до Мережі для захисту вашого з’єднання і персональної інформації під час роботи з Firefox в будь-якому місці і в будь-який час», – повідомляється в блозі компанії.

Mozilla відзначає три ключові функції Firefox Private Network: забезпечення захисту приватності під час користування громадськими точками доступу Wi-Fi, приховування IP-адреси користувача і можливість легко включати і вимикати розширення за допомогою одного руху миші.

Випробувати Firefox Private Network можна вже прямо зараз, проте слід враховувати, що в даний час доступна тільки десктопна бета-версія рішення. Крім того, завантажити її можуть лише користувачі в США.

На початку місяця Mozilla випустила нову версію свого браузера – Firefox 69, в якому включила за замовчуванням період автоблокування трекінгових файлів cookie й криптомайнерів. Крім того, днями компанія завершила етап тестування протоколу DNS поверх HTTPS і планує вже до кінця вересня реалізувати його підтримку для користувачів Firefox в США.

Джерело: bin.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*