Моторошні сайти до мурашок

Інтернет може не тільки розважати вас новими мемами і відеороликами, а й бути по-справжньому лякаючим. Наприклад, таким:

Острів-привид в Японії
Для тих, хто побоюється занедбаних місць, сайт hashima-island.co.uk стане непростим випробуванням. Тут можна прогулятися по напівзруйнованому японському острову Хасіма за допомогою технології Google Street View, але при цьому кадри виконані в чорно-білій гамі і супроводжуються зловісним мерехтінням.

В кінці 1950-х років на острові проживало понад 5200 чоловік, що робило його найбільш густонаселених місцем на планеті – щільність населення перевершувала навіть Токіо. Але в 1974 році всі жителі покинули острів, і він перетворився в повністю покинуте місто-привид, яким і залишається до сих пір.

Сайт-привид з грою Hotel 626
Hotel 626 – гучна і зараз закрита хоррор-гра, сайт з якої був доступний тільки з 6 вечора до 6 ранку. Перед початком пригоди необхідно було ввести свій вік (гравець повинен бути не молодше 21 року) і номер телефону – на нього надходить дзвінок з сервера, і зловісний голос дає вказівки по проходженню.

За одним з даних проект Hotel 626 закрився через численні скарги батьків неповнолітніх геймерів, у яких гра викликала напади епілепсії. Офіційний сайт веде на сторінку адміністрування. Але ходять чутки, що власники гри періодично викладають її в Інтернет на короткий термін.

Сайт з прихованою схемою ядерної бомби
Якщо ви випадково зайдете на сайт wwwwwwwww.jodi.org, то побачите на екрані нагромадження зелених безглуздих html-символів. Однак, відкривши вихідний код сторінки, можна побачити, що насправді в ньому зашифровані ASCII-схеми ядерної бомби і ланцюгової термоядерної реакції. Також на ресурсі є дивні сторінки з моторошнуватої анімацією, загадковими стовпцями чисел (ймовірно, в них закодований текст) і незрозумілими фігурами.

До речі, якщо прибирати по одній w з адреси, можна потрапити на схожі за змістом сайти.

Уyyyyyyy!

Вміст сайту yyyyyyy.info абсолютно безглуздо і шалено. Всякий раз відкриваючи посилання, ви побачите колаж з випадкових фотографій, безглуздого тексту і незрозумілих відеороликів. При кожному перезавантаженні сайт змінює свій вигляд – іноді можна почути різні інфернальні нескінченно повторювані звуки.

Нейромережа, що генерує кошмари
Сайт nightmare.mit.edu стверджує, що всі зображення на ньому згенеровані штучним інтелектом. Тут можна знайти пам’ятки, схожі на будівлі-примари, а також побачити закривавлені дома та охоплені полум’ям міста. Але найбільш лякаюче виглядають згенеровані нейромережею «примарні особи».

Примітно, що, судячи з домену, сайт належить Массачусетському технологічному інституту. Також вам пропонують оцінити рівень «страхiтності» зображень, щоб нейромережа вчилася генерувати по-справжньому моторошні речі.

Джерело: reg

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*