Новий погляд на домени .NEW вiд Google

Компанія Google має намір змінити підхід до використання доменних імен в домені верхнього рівня .NEW, який стартує в першому кварталі 2020 року.

Google збирається запустити .new в наступному році з інноваційною пропозицією, яка змінить спосіб використання доменних імен.

У запиті процесу оцінки послуг реєстру, поданому в ICANN на минулому тижні, компанія заявила:

«Реєстр Google планує запустити домен верхнього рівня .new з обмеженням на використання в своїй політиці реєстрації доменів, яке вимагає, щоб всі доменні імена використовувалися для створення дій або створення онлайн-контенту».

Фраза «створення дій або створення онлайн-контенту» є ключовою тут, повторюється в кількох документах Google.

Це означає, що власники реєстрацій повинні будуть взяти на себе зобов’язання використовувати свої домени .NEW майже так само, як сама Google використовує свої власні імена категорії «доказ концепції» (proof-of-concept). Наприклад, якщо ви введете doc.new в адресний рядок вашого браузера сьогодні, ви потрапите в новий текстовий документ, розміщений в Документах Google, за умови, що ви увійшли в Google.

Здається, Google планує розширити цю концепцію за межі онлайн-додатків в стилі Office на такі області, як електронна пошта, звіти про помилки, підтримка користувачів, форми, нагадування і створення веб-сайтів.

Ці сервіси вже працюють, але в даний час доступні тільки авторизованим користувачам.

Коли Google відкриє простір .new стороннім реєстраторам, легко уявити собі домени, такі як tweet.new, які будуть перенаправляти користувачів прямо на сторінку в Twitter або Blog.new, що миттю відкриють пост у чомусь на зразок WordPress або Medium.

В даний час Google не розкриває особливості свого плану запуску.

Джерело: domainincite.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*