У Facebook з’явилися нові інструменти для адміністраторів груп

Приватність, надійність, безпека і конфіденційність є основною, найболючішою проблемою соціальної мережі Facebook. Майже кожного тижня можна зустріти заголовки статей, які проголошують, що компанія впроваджує чергові функції, покликані підвищити надійність своїх сервісів. Корпорація повідомила, що збирається істотно поліпшити і доповнити вже існуючі налаштування конфіденційності, а так само впровадити нові алгоритми, які позбавлять користувачів від різного «поганого контенту, що порушує правила соціальної мережі». Одна з нововведеннь – це можливість «зміни стану видимості груп», яка дозволяє зробити ту чи іншу групу повністю невидимою для тих, хто не є її членом. Крім цього нове оновлення так само привнесе більш детальні налаштування для модераторів груп, що забезпечують можливість ще більш суворого контролю. Також, Facebook обзаведеться ще більшою кількістю всіляких інструментів, що допомагають адміністраторам стежити за порядком.

Абсолютно всі оновлення, які були вказані вище, є частиною програми, яку корпорація почала ще два роки тому, і метою якої є «боротьба з поганим контентом». Хоч дана боротьба проходить вже не перший рік, на це оновлення компанія зважилася після того, як зовсім недавно було виявлено, що закриті, приховані групи в Facebook в більшості своїй є розсадниками ненависті, расизму і дискримінації окремих людей. Зокрема фактором, який вплинув на дане рішення компанії є те, що компанія дізналася, що існує велика кількість груп, в яких перебувають виключно співробітники різних правоохоронних органів. Однак мета даних спільнот жахлива – вони займаються тотальною дискримінацією самих різних людей, а так само «зі сміхом обговорюють загибель і розправи над мігрантами».

Як би там не було, важко зрозуміти, чи призведе даний крок компанії до якогось позитивного результату в плані боротьби з подібним контентом, але скоріш за все результат буде дуже незначним, так як закриті, приховані від чужих очей групи все одно будуть постійно з’являтися і поповнюватися новими людьми за рахунок їх запрошення в співтовариства.

Джерело: fainaidea.com