Що популярніше – кайєнський перець чи Порше Кайєн?

Компанія Porsche була обурена веб-сайтом ескорт-сервісу, який “посилався” на позашляховик Porsche.

Автомобільна компанія подала скаргу на кіберсквотінг на веб-сайт ескортної служби, але програла.

Porsche був зовсiм не радий тому, що німецькомовна служба ескорту використовувала доменне ім’я CayenneSex.соm. Porche було зрозуміло, що власник ескортної служби думав про автомобільну компанію під час створення сайту. Бо в архіві сайту ескорту (перекладеного англійською) пишуть «Гарячий, як Порше & Гострий, як Перець Чилі !!!»

Проте член групи Всесвітньої організації інтелектуальної власності Джон Свінсон визначив, що Porsche не довів незаконності інтересів ескортної служби в цій сфері. Він вважає посилання на Porsche досить номінальним і, можливо, перець чилі тут був більш важливим.

Свінсон виконав деякі власні дослідження щодо перця і сексу:

“Група зазначає, що, хоча термін “кайєнський” дійсно є безеперечно відомою торговельною маркою, якою володіє скаржник, але також це знаменитий тип перцю чилі, який відомий тим, що він особливо пекучий та гострий. (Дехто навіть вважає, що потужність гарячих перців чилі як афродизіаків може бути  дивовижною)”.

Навіть незважаючи на те, що він програв справу, Porschе якось досяг своєї мети. Доменне ім’я більше не веде на той веб-сайт.

Джерело: domainnamewire.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*