Google Shoelace – нова соціальна мережа пошукового гіганта

Корпорація Google продовжує експерименти з новими продуктами та послугами. Пошуковий гігант недавно закрив соціальну мережу Google+. Проте, Google не залишив цю затію після невдачі з Google+ та створює іншу соціальну мережу.

Google знову повертається на круги своя з Shoelace (Шнурок). Сама назва говорить про його функцію «пов’язувати людей разом». Воно засноване на заходах і подіях, що відбуваються поблизу в вашому місті і навколо нього. Воно націлене на те, щоб «наповнити ваше соціальне життя» здатністю робити щось з іншими, хто розділяє ваші інтереси, що дає платформу для користувачів, що мають спільні інтереси.

Користувачі можуть організовувати і брати участь у заходах, які називаються «петлями». Гіперлокальний додаток чимось схожий на події в Facebook. Це буде корисно для тих, хто недавно переїхав в нове місто або хоче завести знайомство.

На відміну від інших соціальних мереж, Google запускає його в меншому масштабі. Шнурки обмежені для тестування в Нью-Йорку. Розробники планують запустити його в інших містах, але поки немає ніякої інформації.

Нова мережа відкрита тільки за запрошенням. Однак користувачі можуть заповнити цю форму, щоб отримати код раннього доступу. Додаток Shoelace є як на пристроях Android, так і на iOS.

Джерело: itnovosti.org.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*