Статистика великих продажів доменів за останні три роки

Якщо підрахувати великі продажі доменних імен за останні три роки (від ста тисяч доларів і вище), то отримаємо таку картину:

У 2017 році відбулися 74 великі публічні угоди, загальна сума яких склала $27,6 млн. 60 з 74 продажів – домени в зоні .COM.

У 2018 році відбулися 84 великі публічні угоди, загальна сума яких склала $28,8 млн. 72 з 84 продажів – домени в зоні .COM.

Що стосується поточного року, то всю статистику кардинально змінює рекордний продаж домену Voice.com за $30 млн. Але що якщо не враховувати його?

Вийде, що в 2019 році на поточний момент відбулося 49 великих публічних угод, загальна сума яких склала $18,3 млн. 44 з 49 продажів – домени в зоні .COM. 30 з 49 доменів були короткими (п’ять знаків або менше).

Тобто без урахування Voice.com обсяг великих продажів доменів став менше, ніж попередні роки. Чи варто з цього робити далекосяжні висновки? Невідомо, адже публічні продажі – тільки частина доменного бізнесу. Є чимало доменів довжиною від шести знаків і більше, які були продані за сотні тисяч доларів, але їх вартість не публікується у відкритому доступі. І якщо експерти звертають увагу на короткі домени, які раптово змінили власника, то продажі більш довгих імен залишаються непоміченими.

Чи справді є спад в області великих продажів доменів? Можливо, висновок можна зробити тільки після більшого проміжку часу.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*