Темпи приросту нових доменів не загрожують безпеці

Консультативний комітет з безпеки і стабільності (SSAC) вважає, що високі темпи делегування нових доменів верхнього рівня не впливають на безпеку DNS.

Під час програми делегування нових доменів в 2012 році ICANN обмежила приріст тисячею доменів щорічно. На думку експертів, це обмеження було введено без особливих на те причин, переважно для того, щоб заспокоїти супротивників програми нових доменів. Тепер же фахівці SSAC прийшли до висновку, що делегування більше тисячі доменів не повинно представляти проблем для функціонування DNS.

Як виявилося, ICANN було потрібно два з половиною роки, щоб додати в кореневу систему тисячу нових доменів, в основному через “ручні” елементи процесу подачі заявок.

SSAC повторила свій попередній висновок про те, що моніторинг швидкості змін в кореневій системі важливіший, ніж сама кількість доменів, що додаються, і що для захисту від позаштатних ситуацій необхідний інструмент, який дозволить загальмувати делегування.

Комітет також набагато більше стурбований тим, що деякі нові gTLD жорстоко атаковані спамерами, і що ICANN робить недостатньо для вирішення цієї проблеми.

Джерело: domainincite.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*