У Google Chrome поліпшили систему глобального управління медіа

У недавньому оновленні браузера Google Chrome Canary версії 79.0.3911.0 з’явилася розширена можливість для глобального управління медіа. Функція Global Media Control відтепер дозволяє не тільки запускати, ставити на паузу, перемотувати відео і музику, але також вибирати потрібний контент, якщо у фоні відкриті кілька вкладок з медіа.

Тепер можна не шукати, яка з вкладок «звучить», оскільки всі дані виводяться на один екран. При необхідності можна закрити будь-який з діалогових вікон, натиснувши на хрестик. При цьому кожен екземпляр панелі управління відтворенням працює в своєму сеансі. Крім того, кожне вікно тепер має свій колір елементів управління.

У релізі ця можливість, швидше за все, з’явиться в Chrome 79. Про інші зміни в 79-й версії поки не повідомляється, але, швидше за все, там продовжиться практика поліпшення конфіденційності та безпеки, а також підвищення зручності використання браузера.

Завантажити актуальну версію Google Chrome Canary можна на офіційному сайті компанії. Правда, слід нагадати, що це рання версія, яка може містити різні помилки і напевно більш ненажерлива в плані вимог до апаратного забезпечення комп’ютера. Тому її не рекомендується використовувати для щоденної роботи, де важливіше безпека і стабільність, а не нові експериментальні можливості.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*