.TW і .UK забезпечили зростання реєстрацій в другому кварталі

Згідно зі звітом VeriSign за другий квартал 2019 року, до його закінчення в світі було зареєстровано 354,7 мільйона доменних імен. Приріст у порівнянні з першим кварталом склав 2,9 млн доменів.

Зона .COM підійшла до кінця кварталу з 142,5 млн імен. У порівнянні з першим кварталом кількість реєстрацій збільшилася на 1,5 млн. Обсяг національних доменних зон збільшився на 1,9 млн за квартал і на 10,5 млн за рік, і зараз становить 158,7 млн.

Cкачок реєстрацій в ccTLD забезпечили дві доменні зони – .TW і .UK. Доменна зона Тайваню в другому кварталі зросла на 600 тисяч доменів. Причиною зльоту популярності стали великі знижки. Отже, через рік можна очікувати спаду. У доменній зоні .UK 25 червня цього року підійшов до кінця термін, коли власники доменів третього рівня з розширеннями co.uk, org.uk і т.д. могли подати заявку на реєстрацію аналогічного домену другого рівня в зоні .UK. Таким чином перехід власників доменів на другий рівень забезпечив 1,3 мільйона реєстрацій за квартал. До кінця другого кварталу в зоні .UK було зареєстровано 13,3 млн доменів.

Кількість реєстрацій в нових gTLD складає 23 мільйони. За даними більшості джерел, показник майже не змінився в порівнянні з попереднім кварталом. VeriSign же відзначає зростання кількості реєстрацій приблизно на 100 тисяч.

Кризу переживають домени .NET і .ORG. Кількість зареєстрованих імен в них скоротилася на 200 і 100 тисяч відповідно.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*