Microsoft готує редизайн Windows 10

Компанія Microsoft збирається внести великі візуальні зміни в інтерфейс операційної системи Windows 10. Вони стосуються в першу чергу планшетного режиму.

У новому планшетному режимі роботи збережеться стандартний робочий стіл і панель завдань, але відстань між іконками відкритих або закріплених програм буде збільшено. Рядку пошуку немає, замість неї з’являється піктограма лупи. Віртуальна клавіатура буде автоматично з’являтися при натисканні на поле для введення тексту. Крім того, зміни будуть у «Провідника» – Microsoft адаптує його під сенсорний режим. В даний час в планшетному режимі набагато більш урізані можливості, ніж в десктопному.

Як і раніше, гібридні пристрої зможуть автоматично перемикатися з десктопного режиму на планшетний і назад в залежності від того, підключена фізична клавіатура чи ні.

Крім цих нововведень Microsoft готує ще кілька, в тому числі хмарне відновлення Windows 10 після скидання або при встановленні на новий пристрій. Завдяки цьому, пропаде необхідність зберігати повний бекап всіх даних і встановлених програм на зовнішній носій інформації.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*