Уряд ОАЕ перевів свій офіційний портал на новий домен – U.AE

Офіційний портал уряду Об’єднаних Арабських Еміратів почав використання нового доменного імені. Ім’я порталу є однобуквеним – U – і зареєстровано в національному домені Об’єднаних Арабських Еміратів .AE. Це перший в світі випадок, коли офіційний портал уряду будь-якої держави використовує однобуквений домен.

Втім, набагато важливіше елегантність цього рішення. Повне ім’я урядового домену тепер виглядає як U.АE і, таким чином, повністю збігається з абревіатурою англійської назви країни (United Arab Emirates – UAE).

Як заявив генеральний директор Управління з телекомунікацій ОАЕ Хамад Обейд Аль-Мансурі, вибір нового доменного імені підкреслює величезне значення, яке мають інновації для уряду країни, і прагнення зробити ці інновації доступними для всіх громадян.

«Це ім’я просте і легко запам’ятовується. Воно також відображає центральну роль людей у справах уряду з її різними проектами, програмами та планами. Прийняття нового доменного імені відбувається на важливому етапі цифрового перетворення, в якому ми вступаємо в епоху Четвертої промислової революції, розумного міста і уряду штучного інтелекту. Ми керуємося мудрими директивами, щоб прийняти культуру інновацій та творчості як спосіб затвердити лідерство нашої нації та щастя нашої спільноти», – підкреслив Аль-Мансурі.

Джерело: khaleejtimes.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*