Як встигати за трендами доменним інвесторам

Навiщо реєструвати актуальні доменні імена серед перших? Надалі ви зможете вигідно продати їх на спеціалізованих майданчиках або використовувати для власних проектів.

1. Стежте за новинами. Користуйтеся новинними агрегаторами читайте тематичні сайти, блоги, дивіться ролики популярних Youtube-блогерів, слухайте подкасти. Можливо так ви знайдете або почуєте слово, яке завірусітся і його можна буде зареєструвати в якості домену.

Тут як приклад наведемо випадок, який стався з президентом США Дональдом Трампом. 31 травня 2017 року його написав твіт, в якому замість словосполучення “press coverage” («висвітлення в пресі») він написав “press covfefe”. Помилка негайно стала вірусної і про неї написали провідні американські та європейські ЗМІ. І звичайно ж практично відразу був зареєстрований домен COVFEFE.COM, який зараз продається.

2. Використовуйте сервіс Whois для перевірки статусу доменів, наприклад на сайті Ukrnames

3. Не залишайте реєстрацію домену на потім. За час поки ви думаєте, хтось може його зареєструвати.

4. Не зупиняйтеся тільки на одній доменній зоні! Якщо ідея дійсно крута, то варто зареєструвати або хоча б перевірити доступність придуманого імені відразу в декількох популярних зонах.

5. Пам’ятайте, що не варто реєструвати домени зі словами або фразами, які містять товарний знак, без серйозного обґрунтування. Згодом це може призвести до позову і судового розгляду. Краще перевірити слово на реєстрацію заздалегiдь.

Використовуючи ці прості пiдказки ви матимите більше шансів отримати потенційно затребуваний домен, щоб поповнити своє портфоліо доменного інвестора. Надалі ви зможете його вигідно продати, розмістити на ньому паркувальну сторінку або використовувати в якості адреси для власного проекту.

Слідкуйте за трендами, користуйтеся зручними інструментами, не зупиняйтеся, і у вас в розпорядженні, рано чи пізно, виявиться унікальний і дуже цінний домен!

Джерело: reg

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*