Заявка на домен .RAM, який ображає індуїстів, анульована

Американський виробник автомобілів Chrysler відкликав свою заявку на реєстрацію доменної зони .RAM через шість років після протесту уряду Індії.

RAM або Ram Trucks – марка повнорозмірних пікапів, які виробляє Chrysler. Для цієї марки компанія вирішила зареєструвати доменну зону. Але в 2013 році проти реєстрації зони .RAM виступив представник Індії в GAC (Дорадчої комісії представників урядів при ICANN). GAC звернула увагу, що “Ram” – один з варіантів написання імені бога Рами, який широко відзначається в Індії. Тому реєстрація доменної зони .RAM повинна бути відхилена з релігійних і політичних міркувань.

Chysler заперечив, що товарний знак Ram існує вже 75 років, і за цей час представники індуїзму жодного разу не висловлювали невдоволення. Крім того, доменна зона буде використовуватися тільки для потреб фірми, і в ній не може з’явитися жоден образливий контент.

Проте, ICANN вирішила призупинити розгляд заявки. У статусі “on hold” вона перебувала до поточного часу. Сhrysler не став продовжувати суперечки, так як за цей час політика компанії щодо брендових зон змінилася. Chrysler вже анулював п’ять з шести вже діючих брендових зон – chrysler, .dodge, .mopar, .srt і .uconnect. Єдиний домен, який компанія вирішила поки зберегти – .jeep.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*