Microsoft ввела жорстку заборону в Windows 10

Корпорація Microsoft ввела жорстку заборону на видалення вбудованого браузеру Edge на движку Chromium. Веб-оглядач розробляється для заміни застарілого Edge, що з’явився ще в 2015 році разом з виходом Windows 10, для заміни Internet Explorer. Раніше Microsoft випустила пробну версію Edge Chromium, але остання версія намертво “вшивається” в операційну систему.

Видалити Edge Chromium, як раніше, не вийде – програми немає ні в “Панелі управління”, ні в розділі налаштувань, присвяченому програмам. Раніше видалення було можливо протягом усього етапу тестування браузеру, але, якщо встановити його стабільну версію на Windows 10 збірки 1903 (18362.418) або новіше, така опція стане недоступною для звичайних користувачів.

Edge на базі Chromium замінить поточну версію Edge в великому весняному оновленні Windows 10 20H1. В апдейті, який запланований на кінець листопада, класична версія браузеру Edge все ще залишиться.

У той же час Edge на основі Chromium все ще знаходиться в бета-версії і позбавлений ряду доповнень і сервісів, оскільки для стабільної роботи він повинен бути максимально легким. Так, Microsoft позбавила Edge магазину додатків, режиму інкогніто, геолокації, повідомлень, блокування реклами, перекладача онлайн і інших корисних опцій.

Джерело: www.segodnya.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*