DNS-симпозіум ICANN відбудеться в Парижі

Четвертий DNS-симпозіум ICANN (IDS 2020) відбудеться 7-8 травня 2020 року в Парижі, Франція, у готелі Paris Marriott Rive Gauche Hotel & Conference Center, повідомляє корпорація.

Крім IDS 2020 на цей же період заплановано шостий саміт індустрії GDD (3-6 травня 2020 року), семінар з реєстраційних операцій – ROW (6 травня 2020 року) та нараду OARC DNS (9-10 травня 2020 року).

Тема ICANN DNS Symposium (IDS) 2020: “Екосистема безпеки DNS: ми всі разом в цьому питанні” (“DNS ecosystem security: we’re all in this together”). З розвiтком протоколу DNS і його екосистем розвивалися та змiнювалися також ризики та ландшафт загроз. IDS 2020 буде сфокусований на вимірах, обумовлених прогресом, і заходах щодо пом’якшення наслідків.

Перший день буде присвячений параметрам і статистиці всіх аспектів екосистеми DNS. Будуть порушені теми, що представляють інтерес для інтернет-провайдерів, розробників додатків, а також для реєстраторів, реєстрів, власників реєстрацій та інших інтернет-користувачів.

Другий день IDS буде присвячений змінам в технологіях, протоколах і операціях, а також впливу, позитивного або негативного характеру, який ці зміни матимуть на DNS.

Джерело: icann.org

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*