Стартувала відкрита зустріч ICANN65 в Марракеші

У понеділок, 24 червня, в Марракеші розпочала роботу чергова, 65-та, відкрита зустріч ICANN, яка триватиме до 27 червня 2019 року. Господарем конференції виступило Національне агентство з регулювання електрозв’язку (ANRT).

Серед основних пунктів порядку ICANN65 – дискусії щодо аспектів політики Universal Acceptance (UA) та інтернаціоналізованих доменних імен (IDN), Загального регламенту захисту даних (GDPR), прискореного процесу розробки політики (EPDP) і Тимчасової специфікації для реєстраційних даних доменів верхнього рівня (Temporary Specification for gTLD Registration Data), ефективність мультистейкхолдерної моделі управління, а також технічні питання, такі як поточні проблеми в області кібербезпеки, DNS over HTTPS (DoH) і DNS over TLS (DoT).

В рамках зустрічі відбудеться вручення нагород Multistakeholder Ethos Award. Цією спеціальною нагородою, заснованою п’ять років тому, нагороджуються члени спільноти ICANN, які зробили суттєвий внесок в розвиток мультистейкхолдерної моделі управління Інтернетом.

Публічні зустрічі ICANN проводяться тричі на рік у різних регіонах, що дозволяє учасникам спільноти з усього світу особисто брати участь. Ці зустрічі пропонують різноманітні сесії, такі як семінари, форуми та зустрічі щодо розробки та впровадження політики, пов’язаної з системою унікальних ідентифікаторів Інтернету.

Засідання ICANN надають прекрасну можливість для тих, хто зацікавлений у залученні до управління Інтернетом, щоб дізнатися, як вони можуть приєднатися та мати вплив.

Джерело: domainpulse