Українська мобільна головоломка перемогла в конкурсі ігор від Google

Додаток-головоломка G30 – A Memory Maze – від київського розробника переміг в міжнародному конкурсі незалежних ігор від компанії Google. У фіналі українцям програли дві британських студії.

Мобільна головоломка G30 – A Memory Maze – це гра для смартфонів від київського розробника Івана Ковальова, що перемогла в міжнародному конкурсі незалежних ігор Indie Games Showcase, який організовує команда Google Play.

«G30 – A Memory Maze – це історія людини з когнітивним розладом, яка намагається зібрати воєдино стрімко вислизаюче минуле, перш ніж хвороба остаточно поглине його пам’ять. Рівні гри – це спогади. Вирішуючи головоломку, ви відновлюєте не тільки візуальний образ події, але також думки і почуття, які з ним пов’язані », – повідомляється в прес-релізі української компанії.

За задумом, сюжет гри-головоломки може змінювати зміст, в залежності від дій гравця, а в цілому G30 – A Memory Maze дозволяє спробувати зрозуміти стан людей з психічними розладами і то, як вони сприймають навколишній світ.

У фіналі конкурсу від Google українська головоломка обійшла схожі по тематиці гри Photographs і Ordia від британських студій EightyEight Games і Loju.

G30 – A Memory Maze також увійшла в списки: «Кращих нових мобільних ігор 2018» від The ​​Guardian, «Кращих ігор для iPhone і iPad 2018» від Macworld, «Кращих відеоігор травня» від Le Monde, а також інших видань і онлайн-платформ.

Джерело: life.informator.news

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*