В Україні стартовала ключова конференція з кібербезпеки

6 грудня стартувала одна з ключових і найстаріша в Україні конференція з кібербезпеки – UISGCon. Це вже 15-ий UISGCon (і 12-ий в форматі конференції) захід, організований ІБ-спільнотою для ІБ-спільноти.

За підрахунками організаторів, п’ятнадцятий UISGCON в цьому році відвідають близько шести сотень учасників.

“Метою UISGCON є поєднання інформаційної безпеки з бізнесом та державною політикою, практикою та навчанням. Принцип конференції  лишається незмінним  – прагннення  віднайти універсальні підходи до вирішення проблем інформаційної безпеки, а тому в доповідях не допускається реклама тих чи інших продуктів. В той же час для бізнесу створюються найкращі можливості – від розміщення стендів та інформаційних матеріалів до відкритого спілкування з потенційними клієнтами, працівниками та підрядниками”, – говорить один із засновників Української групи інформаційної безпеки Костянтин Корсун.

Для України UISGCON є знаковою конференцією, багато в чому завдяки підбору доповідачів зі світовим ім’ям і цікавого програмного наповнення. У цьому перед ком’юніті з доповідями виступлять Костянтин Корсун ( «Бережа Сек’юріті»), Микола Коваль (CyS-Centrum), Paul Alderson (FireEye Intelligence team), Олексій Барановський і багато інших. Проходить також круглий стіл з питань захисту об’єктів критичної інфраструктури.

З повною програмою заходу можна ознайомитися тут

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*