ПриватБанк представив оплату обличчям і новий онлайн-банк: як це працює

12 вересня стартував PrivatBank Innovation Day – дводенний захід ПриватБанку, під час якого фінустанова поділилося з представниками преси останніми напрацюваннями, досягненнями та планами на майбутнє. Зокрема, компанія представила оновлений мобільний додаток Приват24 і новий метод оплати FacePay.

Для використання нового методу оплати за допомогою обличчям (FaceID) необхідно: встановити на смартфон оновлений додаток Privat24 і активувати оплату FacePay24 слідуючи підказкам програми, зробити три Селфі з різних ракурсів, прив’язати до зображення свого обличчя банківську картку Visa. Після всіх процедур оплачувати покупки можна, подивившись в спеціальну камеру планшета поруч з касою.

СЕО ПриватБанку Петро Крумханзл, керівник Напрямку е-комерції ПриватБанку Христина Кармазіна і регіональний менеджер Visa Світлана Чирва також відповіли на запитання журналістів. Чим обумовлено використання FaceID, а не інших методів оплати? Як прокоментував Петро Крумханзл, «з нашої точки зору, питання біометрії – це питання майбутнього».

Також фінансист повідомив, що банк планує запустити в майбутньому ще кілька проектів і FacePay – лише один з них. Швидше за все, ці розробки стануть доступні вже в найближчі місяці.

Для FacePay застосовується технологія найбільшого онлайн-рітейлера Amazon, інтегрована з сучасними методами оплати Visa і оновленою платформою мобільного банку Приват24.

При цьому уточнюється, що рішення ПриватБанку і Visa не використовує особисту інформацію, яка може міститися в контенті користувача для націлювання продуктів, послуг або маркетингу.

Першими українськими торговими точками, в яких покупці можуть оплачувати товари за допомогою обличчя стали чотири магазини національної мережі HOP HEY і магазин АТБ за адресою вулиця Набережна Перемоги, 44, в Дніпрі.

Джерело: psm7.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*