4 причини, чому вашому сайту потрiбен блог

Якщо ви працюєте з обмеженим бюджетом, ведення блогу зазвичай зводиться до «Не зараз». Ви, ймовірно, списуєте це як непотрібний тягар. Проте, якщо все зроблено правильно, ведення блогу може поліпшити ваш імідж, підвищити ефективність SEO і забезпечити безліч контенту для соціальних мереж, на які посилається ваш сайт. Ось чотири основні причини, за якими ваш сайт може виграти від наявності блогу.

1. Блог дає вам контент для обміну в соціальних мережах

Наявність декількох облікових записів в соціальних мережах, таких як Facebook, LinkedIn, Instagram і Twitter, стало важливою частиною будь-якої стратегії цифрового маркетингу. Блог не тільки призначений для надання оригінального і релевантного контенту для всіх ваших соціальних платформ, але і для залучення трафіку на ваш сайт.

2. Блог гуманізує ваш бренд

Ваші клієнти звикли чути, як ви говорите про свої продукти і послуги професійно і переконливо. Блог дає глядачам вашого сайту можливість познайомитися з вами на більш глибокому, більш особистому рівні. Це місце, де ви можете трохи повеселитися з вашим брендом, поділитися своєю думкою і уявити «за лаштунками» погляд на вашу компанію. Все ще не переконані? Згідно Quick Sprout, 60% споживачів більш позитивно ставляться до корпоративного бренду після прочитання блогу, а 61% зробили покупку виключно на основі повідомлення в блозі.

3. Блог дає вам авторитет в галузі

Ведення блогу не тільки додає вашому бренду більш розмовний, людський голос, а й позиціонує вас як експерта в своїй галузі. Наявність послідовного і добре написаного блогу повідомляє всім вашим клієнтам, конкурентам і співробітникам, що ваша компанія є вартим довіри джерелом, який йде в ногу з галузевими інноваціями та розробками.

4. Блог підвищує вашу ефективність SEO

Коли більшість людей думають про те, як оптимізувати свій сайт для пошуку, вони думають про технічні аспекти, такі як розширення метаданих та URL-адрес. Однак, якщо ви в курсі останніх новин в галузі пошукової оптимізації, то знаєте, що майбутнє SEO полягає в тому, щоб на вашому сайті було багато корисного і релевантного контенту. Та що ж може бути краще, ніж постійно додавати свіжий контент на ваш сайт за допомогою блогу? Оскільки Google високо оцінює веб-сайти з надійним і несуперечливим контентом, розділ блогу вбиває двох SEO-птахів одним каменем.

За допомогою стандартних звітів в Google Analytics можна аналізувати трафік, передплатників, глибину переглядів, час на сайті, кількість кліків по банерах на блозі. Але про це – іншим разом…

Джерело: starkmedia.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*