Асистент Google буде підслуховувати вас постійно

Компанія Google почала поширювати новітню версію персонального помічника Google Assistant для своїх флагманських смартфонів Google Pixel 4 і Pixel 4 XL.

Першими країнами, жителі яких отримають оновлений Google Assistant, стали Канада, Австралія, Великобританія, Сінгапур та Ірландія. Поки що нова версія Google Assistant доступна англійською мовою тільки в цьому регіоні і тільки на цих смартфонах. Але найближчим часом перелік країн і підтримуваних пристроїв буде розширено.

Оновлення почне поширюватися в нових регіонах протягом наступних кількох днів. Голосова транскрипція тепер відбувається помітно швидше. Крім того, тепер ви можете спілкуватися з Google Assistant, не кажучи «ОК, Google».

Google протягом останніх місяців активно тестує цю функцію на самих різних смартфонах. У зв’язку з чим голосовий помічник запускається в несподівані моменти, пропонуючи результати пошуку з питань, які ви і не думали йому задавати.

Очевидно, Google Assistant став слухати користувачів практично постійно. Звідси і реклама речей, які згадуються в розмовах, і так далі. Інше питання – наскільки комфортним для користувачів є подібне втручання в його особисте життя.

Джерело: toneto.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*