Instagram, Facebook Messenger і WhatsApp не дозволили злиття

Соціальна мережа Facebook хоче інтегрувати свої популярні продукти в один. Регулятори проти, так як це ускладнить майбутню антимонопольну справу
Належні соціальнiй мережі Facebook сервіси Instagram, Facebook Messenger і WhatsApp не можна об’єднувати. Попередню судову заборону наклала Федеральна торгова комісія США, пише Business Insider.

Причиною заборони стала політика інтеграції сервісів Facebook між собою, яку назвали неконкурентною. Чиновники також побоюються, що інтеграція сервіса Facebook в єдину компанію може ускладнити її поділ в майбутньому після запуску запланованої антимонопольної справи.

Facebook не коментує прийняте рішення. Відомо, що кілька місяців тому гігант соціальних медіа турбувався про те, що комісія може накласти заборону на прийняті в ній правила взаємодії цифрових платформ. Ці правила зменшували можливість конкуренції від програм третіх сторін.

Месенджери і платформи з функцією обміну повідомленнями набирають популярність, особливо серед молоді. Це робить цi програми важливими для бізнесу Facebook. Компанія хоче оновити їх, щоб вони відповідали цьому тренду. Директор публічної політики Facebook Метт Перальта повідомив, що куплені Facebook компанії мали більше шансів на інновації як частина гіганта соціальних медіа, ніж поодинці.

Джерело: tech.liga.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*