Браузер Microsoft Chromium Edge готовий до бета-тестування. Він повинен бути більш стабільним

Користувачі Windows 10 і MacOS тепер можуть отримати бета-версію, яка більше підходить для звичайних користувачів.

Ця версія буде оновлюватися кожні шість тижнів.

У новому Edge будуть доступні темний режим, запобігання онлайн-відстеження і, звичайно, підвищення швидкості від Chromium. Компанія заявляє, що це буде остання тестова версія браузеру до його офіційного випуску – на жаль, досі не відомо, коли це станеться.

Крім цього, в новому браузері з’явиться режим сумісності Internet Explorer, який дозволяє переглядати сайти з движком IE 11 на вкладках, а також встановлювати плагіни з магазину додатків Edge Insider і Google Chrome Web Store.

Також можна буде зберегти вікно, повне вкладок, і експортувати їх в документ Word з належним форматуванням посилань або у вигляді списку посилань в електронній таблиці. Якщо вам часто доводиться проводити багато досліджень в школі або вам просто потрібно порівняти купу продуктів, колекції можуть в цьому допомогти.

Справжня мета створення браузеру очевидна: Microsoft сподівається, що користувачі дійсно будуть дотримуватися оновленої версії Edge, замість того, щоб поспішати встановлювати Chrome щоразу, коли вони отримають новий ПК.

Джерело: tk.media

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*