Нова функція “Активність поза Facebook” – що це?

Соціальна мережа Facebook хоче виправити враження про себе пiсля останнiх звинувачень та допомогти користувачам захистити персональні дані.

Не секрет, що Facebook збирає величезну кількість даних про своїх користувачів, включаючи віддалені і недописані пости, а також інформацію про інтернет-активності людей поза соцмережою.

Компанія стежить не тільки за тими, хто постійно користується сайтом, але і за тими, у кого взагалі немає аккаунта в фейсбуці.

Стеження потрібно, насамперед, для створення ефективної реклами, яка буде показана тільки тим користувачам, чиї характеристики відповідають вимогам рекламодавців. Таку рекламу називають таргетованою, тобто орієнтованою на групу людей з певними інтересами. Стеження за інтернет-активністю людини дозволяє компанії зробити висновок про його переваги, щоб в подальшому показувати йому перш за все ті рекламні оголошення, які з найбільшою ймовірністю його зацікавлять.

Про це вже знають майже всi. Тож зараз Facebook зажадала змiити свiй iмiдж та створила функцію “Активність поза Facebook”, за допомогою якої користувачі зможуть з’ясувати, яка інформація про них надходить у соцмережу з інших інтернет-ресурсів, а також видаляти її. Це дозволить максимально захистити свій особистий цифровий простір, а у разі його порушення – негайно прийняти всі необхідні заходи для усунення витоку.

“Функція “Активність поза Facebook” показує вам програми та веб-сайти, якими ви користувалися, і які надсилають нам інформацію про вас. Таку інформацію тепер можна буде видалити, якщо ви не бажаєте її поширювати”, – йдеться в пресрелізі.

У компанії відзначили, що ця функція надасть користувачам більше прозорості і контролю за їхніми даними в соцмережі.

Як заявили в Facebook, спочатку нова функція буде доступна в Ірландії, Південній Кореї та Іспанії.

У соцмережі також додали, що планують поступово “протягом кількох місяців” зробити нову функцію доступною для користувачів у всьому світі.

Джерело: ukrinform.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*