Check Point посилить свою архітектуру безпеки новою технологією захисту IoT

Компанія Check Point Software Technologies оголосила про нову технологію безпеки інтернету речей. Вона запропонує консолідоване рішення для забезпечення безпеки, яке зміцнює і захищає програмно-апаратне забезпечення IoT-пристроїв і забезпечує їх захист від просунутих атак. Технологія буде інтегрована в архітектуру Check Point Infinity завдяки придбанню стартапа Cymplify, що базується у Тель-Авіві.

Сьогодні спостерігається зростання використання пристроїв Інтернету речей не тільки серед приватних користувачів, але і організацій, в тому числі медичних і промислових підприємств. Уразливості в цих пристроях дозволяють зловмисникам запускати кібератаки п’ятого і шостого поколінь для злому (камери відеоспостереження), управляти їх роботою (медичні пристрої) і навіть брати під контроль критичну інфраструктуру (виробничі підприємства), щоб завдати колосальної шкоди. Завдяки новій технології Check Point можна буде захистити підключені пристрої – від IP-камери і Smart TV до контролера управління ліфтом і медичного інфузійного насосу – від атак нульового дня.

«Наше нове рішення – ще один крок для забезпечення високого рівня кібербезпеки на всіх цифрових платформах, – коментує Доріт Дор, віце-президент Check Point Software Technologies. – П’яте і шосте покоління кіберзагроз націлені на нові, платформи, що широко розвиваються, в тому числі IoT-пристрої, які вимагають нового рівня кіберзахисту. Завдяки впровадженню Cymplify архітектура Check Point Infinity візьме під контроль ризики Інтернету речей і захистить підключення пристрою від нових загроз без зупинки роботи критично важливих операцій».

Джерело: ko.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*