Facebook може змінити правила розміщення політичної реклами

Facebook може збільшити мінімальну кількість людей, на яких спрямована та чи інша реклама, зі 100 до кількох тисяч. Таким чином соціальна мережа хоче припинити “вузькоспрямовану політичну рекламу”.

За словами джерел, Facebook Inc. розглядає питання про внесення змін до своєї рекламної політицi для запобігання поширенню дезінформації. Можливі зміни керівництво соцмережі обговорює останні кілька тижнів. Facebook хоче дізнатися думку про передбачувані нововведення великих рекламодавців в Демократичнiй і Республіканськiй партії США.

Представник соцмережі заявив, що Facebook “розглядає різні способи удосконалення підходу до політичної реклами”. Інші деталі в Facebook розкривати не стали.

Раніше більше сотні працівників Facebook написали лист керівництву, в тому числі Марку Цукербергу, виступивши проти політики соцмережі, що дозволяє розміщувати недостовірну політичну рекламу. WSJ повідомляла, що змінити правила розміщення політичної реклами також може Google. Імовірно компанія змінить підхід до таргетування політичної реклами.

Джерело: biz.censor.net.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*