Facebook створює 3D-карту світу для своїх окулярів

Під час заходу Oculus Connect 6 найбільша соціальна мережа Facebook заявила, що активно працює над окулярами доповненої реальності, плануючи для цього створити 3D-модель планети, яка б дозволила користувачам жити в поліпшених інтерактивних просторах. Все вірно: Facebook створює нову віртуальну реальність, яка буде лежати поверх фізичного світу, щоб люди могли звертатися до неї так само часто, як використовують сьогодні свої смартфони.

Facebook Reality Labs створює проект LiveMaps, називаючи це базовою інфраструктурою, яка буде лежати в основі оточення доповненої реальності в майбутньому. В рамках LiveMaps буде створена загальна віртуальна карта, яка відображає фізичний світ, використовуючи машинний зір, локалізацію і технологію картографування на основі величезної бази користувачів Facebook.

Соціальна мережа збирається використовувати грандіозну масу даних, які отримує від 2,4 мільярда користувачів, для створення LiveMaps, вилучення геопозіціонірованних зображень і створення хмар точок для максимально точного відображення нашої планети в віртуальному просторі.

В рамках підходу Facebook до доповненої реальності особливі гарнітури і окуляри AR використовуватимуть ці заздалегідь створені високоточні 3D-карти, а не реконструювати кожен раз оточення користувача в режимі реального часу. Це забезпечить, наприклад, можливість віртуальної телепортації і дозволить надавати заздалегідь зібрану інформацію про прилеглих об’єктів та локацій.

Проект LiveMaps, як і окуляри від Facebook, ще далекі до перетворення в масовий споживчий продукт, але робота починається вже зараз, і у компанії, безумовно, є гігантські обсяги інформації, які ляжуть в основу створення нової, поліпшеної (або погіршеної – в залежності від погляду) реальності.

Джерело: toneto.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*