Facebook запускає програму захисту сторінок політиків

Для захисту сторінок політиків і організацій в соцмережах Facebook запускає спеціальну програму. Участь в ній допоможе адміністраторам Facebook швидше відстежувати спроби взлома.

Компанія Facebook оголосила про запуск програми Facebook Protect, яка призначена для забезпечення безпеки облікових записів, в тому числі напередодні виборів в США 2020 року. Зокрема, мова йде про сторінки кандидатів на політичні посади, виборних посадових осіб або штабів в соцмережах, включаючи Facebook і Instagram. Як говориться в повідомленні компанії, опублікованому в п’ятницю, 8 листопада, всім зацікавленим особам та організаціям, включаючи федеральні і державні департаменти та агентства, а також партійні комітети, пропонується спосіб для подальшого захисту своїх облікових записів, в їх числі – двофакторна перевірка справжності та відстеження потенційних загроз злому.

За повідомленням Facebook, добровільна програма призначена для осіб і організацій з США, чиї сторінки мають верифікаційний синій значок (ті, чиї сторінки не верифіковані, можуть зробити це до реєстрації в програмі). Участь в ній, стверджує Facebook, допоможе компанії швидше виявляти “будь-які потенційно підозрілі дії облікового запису”, відстежуючи спроби злому. “Якщо ми виявимо напад на одну зареєстровану людину, ми зможемо перевірити і захистити інші облікові записи, які зареєстровані в нашій програмі і пов’язані з цією ж кампанією”, – пишуть представники Facebook.

Крім того, всі адміністратори зареєстрованих сторінок повинні будуть пройти авторизацію, щоб забезпечити безпеку сторінки, незалежно від того, чи вирішать окремі адміністратори сторінки зареєструватися в цій програмі чи ні. “Ми постійно шукаємо способи бути на крок попереду недобросовісних гравців. Хоча ми, можливо, ніколи не зможемо зловити кожного недобросовісного гравця, ця програма є одним з декількох кроків, які ми робимо, щоб ускладнити компрометацію сторінок і профілів”, – йдеться в повідомленні Facebook .

Джерело: facenews.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*