Facebook запустив сервіс знайомств

У мобільному додатку Facebook з’явився дейтінговий сервіс. Він уже працює в 20 країнах, включаючи США, Канаду, Бразилію, Мексику.

У Facebook Dating в один клік створити акаунт може будь-який користувач старше 18 років. В першу чергу сервіс буде показувати анкети користувачів зі схожими інтересами та співпадаючими місцями відвідування. Однак пошук партнерів можна налаштувати як серед друзів своїх друзів, так і за межами свого “Facebook-пузиря”. Сервіс безкоштовний і не містить реклами

Найцікавіша функція – Secret Crush (“таємний шанувальник”). У цю категорію користувач може додати до дев’яти друзів Facebook або підписників в Instagram, яким соромиться зізнатися в симпатії. Якщо інтерес взаємний, обидва користувачі отримають сповіщення.

Facebook Dating також має корисні функції безпеки. Домовившись про побачення з незнайомим користувачем, можна попередити про це друзів або членів сім’ї на Facebook, а також тимчасово дозволити їм відслідковувати свої переміщення.

До офіційного запуску Facebook Dating близько року тестували в Колумбії. За словами менеджера з продуктів Facebook Натана Шарпа, додаток завоював велику популярність серед користувачів. Компанії відомо про декілька заручин і шлюбів між людьми, що познайомилися в додатку.

Джерело: focus.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*