Mozilla Firefox стане ще більш надійним браузером

Браузер Mozilla Firefox вже зовсім скоро перейде на інший, більш надійний рівень безпеки. Що ж саме буде змінено або додано? Mozilla Firefox буде відправляти запити на доменні імена, які дозволять нам безпечно відвідувати найрізноманітніші веб-сайти. Компанія Mozilla вже в кінці поточного місяця зробить шифрування DNS за протоколом HTTPS стандартним для регіону Сполучених Штатів Америки. Що ж це може нам дати? Ну як мінімум великі компанії, такі як Google і Amazon, не зможуть відстежити ваші «інтернет-звички», щоб скористатися ними в своїх цілях. Отже, зовсім скоро Mozilla Firefox почне серйозно і вкрай успішно боротися з моніторингом вашої активності, а також не дозволить кому б то не було вкрасти ваші дані.

Компанія Mozilla у своєму браузері Firefox почне «неймовірно активно, повсюдно використовувати протокол HTTPS, який відтепер буде супроводжувати абсолютно кожен ваш запит». Так само вже стало відомо і те, що Mozilla почне покладатися на так званий «резервний метод», який буде повертатися до стандартного DNS операційної системи користувача в тих випадках, коли в цьому буде необхідність. Так само прийдешнє оновлення привнесе вкрай істотні зміни, які оцінять всі ті, хто працюють в IT-сфері. Вони зможуть детально налаштовувати практично всю роботу браузеру. Як би там не було, керівництво Mozilla прекрасно розуміє той факт, що нова система безпеки хоч і дуже надійна, її все ж можуть обійти хакери, охочі дістати ваші дані. Саме тому, якщо зловмисники почнуть масово експлуатувати систему в своїх корисливих цілях, компанія негайно приступить до припинення подібного.

Новий спосіб шифрування DNS через HTTPS буде дуже дієвим і корисним, і в зв’язку з цим виникає закономірне питання – чи додасть Mozilla всі ці функції в свій браузер для користувачів та інших країн, які не живуть на території Америки. Можливо реліз всього цього тільки в США обумовлений тим, що компанія хоче спочатку протестувати нове, досить-таки серйозне оновлення в польових умовах, перш ніж випускати його для всього світу.

Джерело: fainaidea.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*