Firefox пропонує поліпшену тестову програму Test Pilot

Мабуть, неможливо всерйоз критикувати компанію Mozilla за її намір заробляти ще більше грошей – проте можна покритикувати компанію за її деякі не цілком логічні і обгрунтовані рішення. Так, вчора представники компанії опублікували офіційну заяву в якій відзначили свій намір остаточно припинити підтримку віртуальної майстерні Firefox Test Pilot, яка свого часу стала дійсно цікавою і багатофункціональною платформою для самих різних експериментів. Зокрема, в заяві вказується, що Firefox Test Pilot буде в якійсь мірі переорієнтований на інший формат, проте поточний варіант зникне без сліду.

Дана платформа являє собою експериментальний проект фахівців компанії Mozilla, які намагалися на його основі створювати і тестувати різні можливості і аспекти свого програмного забезпечення. У той час як деякі такі аспекти, так і не дісталися до фінального релізу, інші – такі як Send File Sharing, Firefox Monitor, Activity Stream, Screenshots і інші – стали більш ніж доробленими і багатофункціональними для абсолютної більшості користувачів і платформ.

Більш того, багато користувачів з числа розробників самі нерідко з великим ентузіазмом брали участь в розробці нових можливостей і аспектів програмного забезпечення Firefox разом з професіоналами, а тому дану платформу можна назвати дійсно активною і багатообіцяючою. Однак, на жаль, сьогодні компанія Mozilla офіційно оповістила про те, що період підтримки Test Pilot завершується, що зовсім не означає той факт, що компанія закинула ідею з перманентними експериментами у сфері сучасної веб-розробки.

Навпаки – компанія, ймовірно, незабаром представить не менш цікаву і функціональну альтернативу, яка покликана не тільки відновити попередній формат, але і порадувати концептуально нові підходи до розробки веб-додатків. Залишається лише чекати цього моменту і на підставі релізу вже судити про те, наскільки Mozilla зуміла все зробити правильно.

Джерело: fainaidea.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*