Нова Зеландія успішно відвоювала дані своїх користувачів

Нещодавно Domain Name Commission, адміністратор національного домену Нової Зеландії .NZ добився в суді припинення публікації персональних даних своїх клієнтів в сервісі DomainTools.

Незабаром під натиском DNC відступив ще один сервіс, що надає дані Whois власників доменів – Whois API. Domain Name Commission подала в суд на сервіс, але незабаром позов був відкликаний, оскільки Whois API добровільно задовольнив всі вимоги DNC.

З бази даних Whois API були видалені дані про власників всіх доменів в зоні .NZ, які захищені сервісом приховування персональних даних. Йдеться про дані Whois минулих років, які були доступні тоді, коли сервісу приватності ще не було, або власник домену їм ще не скористався. Значна частина цих даних може бути достовірною і зараз, незважаючи на те що власник домену не дозволяє публікацію своїх особистих даних.

Таким чином Domain Name Commission здобуває вже другу перемогу в боротьбі за особисті дані своїх клієнтів, хоча спір з DomainTools ще буде розбиратися в суді. Час покаже, чи візьмуть приклад з DNC власники інших доменних зон.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*