Глава Google закликає не поспішати з регулюванням штучного інтелекту

Генеральний директор Google Сундар Пічаї застеріг законодавців від поспішного регулювання штучного інтелекту, зазначивши, що в рамках чинного законодавства може бути достатньо правил для контролю над новою технологією.

В інтерв’ю газеті The Financial Times Пічаї сказав, що штучний інтелект вимагає “розумного регулювання”, яке забезпечить баланс між інноваціями і захистом громадян.

Він запропонував розглянути існуючі закони для управління використанням штучного інтелекту, “а не виходити з того, що потрібно зробити все заново”.

Якщо будуть потрібні нові правила, на думку Пічаї, їх слід застосовувати до конкретних секторів і галузей, а не повсюдно, як пропонують деякі законодавці.

“Є області, де необхідно проводити дослідження, перш ніж ми дізнаємося, яких підходів дотримуватися”, – сказав Пічаї. – “Замість того, щоб поспішати так, що це заважає інноваціям і дослідженням, в дійсності потрібно вирішити деякі складні проблеми”, – додав він, зазначивши такі аспекти технології, як алгоритмічна упередженість і погана підзвітність.

Джерело: bin.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*