Microsoft розробляє нову функцію копіювання контенту

Додаток Windows 10 Your Phone отримає можливість копіювати контент на телефон і ПК.

Після припинення підтримки Windows 10 Mobile Microsoft покращувала свої мобільні додатки для iOS і Android. Microsoft по суті не володіє цими платформами, але нова стратегія софтверного гіганта забезпечує його додатки та послуги всюди, де це можливо.

Додаток Windows 10 Your Phone – остання спроба Microsoft подолати розрив між ПК і пристроями Android. Раніше Microsoft намагалася подолати розрив між двома форм-факторами, проектуючи ОС Windows 10 Mobile і додатки на настільні комп’ютери. Тепер компанія пішла іншим шляхом з додатком Your Phone.

Додаток Windows 10 Your Phone в даний час дає можливість користувачам відповідати на традиційні текстові повідомлення, отримувати доступ до камери телефону прямо на робочому столі, відображати екран телефону на моніторі, а також здійснювати дзвінки через ПК. В останній збірці додатки Microsoft Your Phone було кілька згадок про нову функцію передачі контенту. Посилання на “SharedContentPhotos”, “ContentTransferCopyPaste” і “ContentTransferDragDrop” були виявлені в базі коду.

8729_486_5e263e2dada45.jpg (35 KB)

Як можна побачити на наведеному вище знімку екрану, опція “Копіювання і вставка з одного пристрою” з’явилася в додатку Your Phone після того, як була включена програма Content Transfer. В описі говориться, що деякі метадані будуть передаватися між пристроями кожного разу, коли “контент” копіюється на телефон або ПК. Це говорить про те, що Microsoft може незабаром дозволити користувачам передавати файли, такі як документи або навіть інший вміст, з їх пристроїв Android на Windows 10 або навпаки.

Вже існує безліч способів передачі вмісту з телефонів на ПК з операційною системою Windows, включаючи хмарну платформу зберігання OneDrive від Microsoft. Однак функція передачі контенту в додатку Your Phone буде відрізнятися, оскільки Microsoft планує забезпечити безшовну і тіснішу інтеграцію.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*