Go Daddy купує Uniregistry

Найбільший в світі реєстратор доменних імен Go Daddy повідомив про придбання компанії Uniregistry. Під управління Go Daddy перейде майданчик з продажу доменних імен Uniregistry, сервіс реєстратора доменів, а також унікальне портфоліо з 375 000 доменних імен Френка Шилінга, доменного інвестора і засновника Uniregistry.

Операція буде проведена в квітні поточного року.

Компанія Uniregistry заснована в 2012 році, є ICANN-акредитованим реєстратором та адміністратором 26 нових gTLD, таких як .sexy, .tattoo, .car, .photo і багатьох інших. Пізніше Uniregistry запустила майданчик з продажу доменних імен. Керівник компанії Френк Шилінг, сам будучи доменним інвестором, таким чином вирішив підтримати розвиток доменного ринку.

Коментуючи продаж компанії Go Daddy, Френк Шилінг сказав, що його рішення не було будь-яким чином вимушеним і не є наслідком якихось невдач в бізнесі. За його словами, його вразила робота команди Go Daddy, настрій компанії на розвиток доменної індустрії і бажання працювати з клієнтами. “Разом ми зможемо набагато більше”, – підсумував він.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*