Google Assistant за телефоном

Якщо ви почали користуватися інтернетом хоча б на початку нульових років, то, напевно, пам’ятаєте, на які жертви доводилося йти, щоб потрапити в мережу. Тоді найпоширенішим способом підключення до інтернету було використання домашнього телефону. Тому весь той час, що ви були в мережі, телефон був зайнятий і ні зателефонувати з нього, ні додзвонитися на нього було не можна. Тільки багато пізніше інтернет перестав залежати від телефонної мережі, отримавши виділену інфраструктуру. Але, здається, Google вирішила повернути ті темні часи заради Google Assistant.

Незважаючи на те що Google Assistant є розумним і корисним голосовим помічником, він абсолютно безпомiчний  без підключення до інтернету. Здавалося б, кому яка різниця, якщо доступ в мережу сьогодні є навіть у найвіддаленіших селах? Але не в Індії, де подекуди відсутня не тільки LTE, але і навіть 2G. Через це мільйони користувачів не мають можливості взаємодіяти з Google Assistant за своїм бажанням.

Щоб вирішити цю проблему Google домовилася з індійським оператором Vodafone про надання виділеної телефонної лінії, яка б забезпечувала роботу Google Assistant. Насправді вона не замінює інтернет і завдяки їй голосовий асистент не починає працювати на смартфонах користувачів, як можна було подумати. Методика взаємодії з Google Assistant за відсутності підключення до мережі виявилася куди більш допотопною.

Для зв’язку з Google Assistant потрібно зателефонувати за спеціальним номером, а сам асистент відповідатиме користувачеві так само, як це зазвичай роблять оператори. При необхідності можна включити гучний зв’язок і спілкуватися з асистентом в реальному часі. Правда, такий спосіб накладає масу обмежень. Наприклад, телефонна версія Google Assistant вміє тільки відповідати на питання і шукати потрібну інформацію в інтернеті, та не може запускати додатки або керувати розумним будинком.

Те, що придумала Google, може здатися смішним. Проте, для багатьох індійців дозвон до Google Assistant є єдиним способом отримати відповідь на питання. З іншого боку, дивно, що Google так і не вдалося навчити асистента працювати без підключення до інтернету, маючи постійний доступ хоча б до ключових даних.

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*