Режим інкогніто в Google Картах уже доступний для тестувальників

Як відомо, Google вже деякий час працює над режимом інкогніто для свого картографічного сервісу, і тепер робота, схоже, наближається до завершення. Учасникам програми попереднього тестування Google Карт нова функція вже доступна у версії додатка 10.26 і пізніших. Широка публіка зможе скористатися нею протягом найближчих місяців (точна дата поки невідома).

Нова функція працює як і передбачалося – не дає сервісу відстежувати і зберігати в обліковому записі Google пошукові запити і місце розташування користувачів. При включеному режимі інкогніто програма не буде зберігати адреси, місця призначення та інші дані, що вводяться через його інтерфейс. Користувачам також не будуть приходити повідомлення і поновлення історії відвідувань. Більш того, Google Карти не зможуть використовувати дані користувачів для персоналізації додатка (наприклад, зберігати місця призначення для повторного використання в майбутньому).

Як і в Google Chrome, при включеному режимі інкогніто в Google Картах рядок статусу стає темним, а вгорі з’являється відповідне повідомлення.

Схоже, нова функція також з’явиться в додатку Android Auto, що не дивно, оскільки Google Карти є в ньому головним навігаційним сервісом.

Джерело: bin.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*