Google офіційно представила операційну систему Android 10

На виставці Google I / O 2019 пошуковий гігант провів презентацію операційної системи Android 10.

Бета-тестування Android 10 було запущено ще декілька місяців тому. Відразу після анонса Google випустила третю бета-версію нової ОС.

Android 10 зможе працювати з пристроями, що згинаються. Зокрема, операційна система буде адекватно реагувати на відкриття таких девайсів. Робота додатків та ігор в цьому випадку не перерветься.

Звичайно ж, увага в «десятці» приділена й підтримці мереж 5G. Компанія відзначила, що до кінця поточного року понад 20 найбільших світових операторів розгорнуть мережі п’ятого покоління.

Система отримала функцію Live Caption, яка перетворює мова в текст, тобто в субтитри. У Google відзначили, що працювати нова опція зможе в будь-якому додатку. За її функціонування відповідає система ІІ, яка навчається на постійній основі.

В Android 10 з’являється повноцінна темна тема, яка останнім часом почала масово додаватися в різні додатки.

Користувачі можуть розраховувати на нові функції, пов’язані з конфіденційністю даних, нові можливості обмеження часу, проведеному зі смартфоном, розширення можливостей батьківського контролю.

З’явилася функція Smart Reply, яка тепер вбудована в систему повідомлень в Android. Вона дозволить будь-якому додатку пропонувати відповіді в повідомленнях, а також прогнозувати наступну дію користувача.

У новому розділі «Місцезнаходження» користувачі отримують більший контроль над даними про місцезнаходження, якими вони діляться з додатками. Вони можуть обмінюватися даними про місцезнаходження з додатками, тільки коли ті використовуються. Крім того, користувачі будуть отримувати нагадування, коли додаток знаходиться в фоновому режимі, щоб вони могли вирішити, чи варто продовжувати спільне використання.

Щоб користувачі могли краще контролювати використання телефону, Google вводить новий режим фокусування, який допоможе вам зосередитися на чомусь, не відволікаючись на інше.

Android 10 (або Android Q) буде доступна для 21 моделі смартфона наступних брендів: Google, OnePlus, Tecno, Xiaomi, Asus, Huawei, Sony, Nokia, Oppo, LG, Essential, Vivo і Realme. В даному випадку Google має на увазі наступну бета-версію (Beta 3). На жаль, конкретні моделі компанія не назвала, хоча з багатьма і так все зрозуміло.

Джерело: ilenta.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*