Google платитиме ЗМІ за контент для свого новинного сервісу

Стало відомо про те, що Google обговорює з деякими американськими і європейськими ЗМІ можливості виплати ліцензійних відрахувань за використання їх контенту в своєму новинному сервісі. Поки переговори Google із засобами масової інформації знаходяться на початковому етапі і конкретики немає.

Незважаючи на те, що пошукова система Google є одним з головних джерел трафіку для більшості ЗМІ, компанія, по всій видимості, готова платити певні відрахування за публікації журналістам.

Google не перша технологічна компанія, яка розглядає такий спосіб взаємодії із засобами масової інформації. У минулому році Apple і Facebook запустили новинні сервіси, в рамках яких компанії платять ЗМІ ліцензійні відрахування. Хоч би яким ні був майбутній сервіс Google, компанія навряд чи стане платним видавцем.

«Ми хочемо допомогти людям знайти якісну журналістику – це важливо для інформаційної демократії і допомагає підтримувати стійку новинну індустрію. Ми дбаємо про це і ведемо діалог з партнерами в пошуках нових способів розширення нашої поточної роботи з видавцями, спираючись на програми на кшталт Google News Initiative », – йдеться в заяві Google.

Джерело: hi-tech.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*