Збільшилися атаки на Windows 7

В середині січня Microsoft офіційно припинила підтримку операційної системи Windows 7. Вже через кілька тижнів її користувачі зіткнулися з технічними проблемами і нав’язливою пропозицією компанії оновитися до більш актуальної версії ОС. Тепер же за користувачів Windows 7 взялися творці шкідливого ПЗ. Експерти компанії Webroot відзначили рекордне зростання числа вірусів, націлених на ПК під управлінням застарілої платформи.

В ході дослідження аналітики компанії вивчили більш 37 мільярдів посилань, 842 мільйона доменів, 4 мільярди IP-адрес, а також 31 млн активних мобільних додатків. Згідно опублікованому звіту, 93.6% проаналізованих шкідливих програм були «націлені» на систему Windows 7, що стало рекордним показником за всю історію спостережень.

Зафіксоване зростання числа експлойтів для застарілих версій Windows склав 360%, при цьому велика частина припала саме на Windows 7. Відзначено також значне збільшення кількості заражених пристроїв, що належать рядовим користувачам, а не компаніям – в два рази. 35% «постраждалих» комп’ютерів піддавалися зараженню вірусом два і більше разів; 10% зіткнулися з погрозами більше шести разів.

За словами експертів, з огляду на припинення офіційної підтримки з боку Microsoft і той факт, що Windows 7 більше не буде отримувати оновлення безпеки для домашніх ПК, в подальшому ситуація може лише посилитися.

Джерело: itnovosti.org.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*