Google попереджає про проблеми з індексацією нового контенту

Розробники з Google опублікували повідомлення в мережі Twitter, згідно з яким в даний час в роботі пошукової системи спостерігаються проблеми з індексацією нового контенту. Це призводить до того, що в ряді випадків користувачі не можуть знайти матеріали, що опубліковані недавно.

Проблема була виявлена ​​вчора, а найбільш наочно вона демонструється, якщо в пошуковому фільтрі вибрати відображення записів за минулу годину. Повідомляється про те, що при спробі пошуку контенту, опублікованого за останню годину виданнями New York Times і Wall Street Journal, система не відображає ніяких результатів. При цьому, якщо робити запит без додаткових параметрів фільтра, то пошукова система буде демонструвати більш старий контент, який публікувався раніше.

В результаті виниклої проблеми пошуковики, що використовують Google, не отримують свіжі новини своєчасно. Не весь новий контент індексується пошуковою системою, але це не єдина схожа проблема Google за останній час. На початку минулого місяця мережеві джерела писали про виникнення проблем з індексацією сторінок. Також нещодавно фіксувалася проблема з індексацією матеріалів, які відображаються в новинних стрічках Google, яка виникла через труднощі, які долають пошуковими роботами при виборі правильного канонічного URL.

Що стосується поточної проблеми, то команда розробників Google Webmasters визнала її наявність і повідомила, що більш докладна інформація про інцидент буде публікуватися в міру можливості.

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*