Google розробляє власну галузь «медичного ШІ»

Корпорація Google розробляє свою власну, більш просунуту галузь штучного інтелекту, яка потенційно зможе допомогти лікарям виявляти таке захворювання як рак молочної залози на ранніх етапах.

За статистикою, сучасна апаратура пропускає близько 30 відсотків вищевказаних захворювань на ранніх стадіях, що в кінцевому підсумку і призводить до вкрай сумних наслідків. Більш того, дана апаратура є дуже дорогою, через що далеко не всі медичні установи можуть собі її дозволити. Тому, на сьогоднішній день, рак молочної залози вважається другою за значимістю причиною смерті серед жінок.

Найкращий і дієвий спосіб лікування захворювань – це раннє виявлення недуги. Шравен Шетті, дослідник Google, відповідальна за даний проект зі створення передового медичного штучного інтелекту, каже з цього приводу наступне: «Мамограми безумовно є вкрай ефективним обладнанням, проте до цих пір все ж існує вкрай значна проблема, яка пов’язана як з помилковими, так і з негативними показаннями».

Штучний інтелект від Google розробляється з урахуванням всіх тих недоліків, якими володіють сучасні Мамограми. Якщо у технічного гіганта в кінцевому підсумку все вийде, в усьому світі істотно скоротиться смертність серед жінок через рак молочної залози. Та якщо даний проект покаже себе з хорошого боку, то це посприяє тому, що Google, як і інші технічні компанії, почнуть масово зосереджувати свої сили на проектуванні інших медичних галузей ШІ, які дозволять виявляти на ранніх етапах буквально всі хвороби.

Джерело: fainaidea.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*